Orange Polska to kolejny najemca biurowca Ogrodowa Office

2018.12.13

Podpisanie umowy najmu z firmą Orange Polska oznacza, że biurowiec Ogrodowa Office w Łodzi jest już skomercjalizowany w niespełna 60 proc. Właścicielem obiektu Warimpex.

Orange Polska to kolejny najemca w niedawno otwartym biurowcu Ogrodowa Office w centrum Łodzi. W ramach podpisanej umowy firma zajmie ponad 4 000 mkw. powierzchni biurowej i magazynowej, zlokalizowanej na pierwszym piętrze budynku. W transakcji uczestniczyła międzynarodowa firma doradcza CBRE.

Ponad pięciuset pracowników nowego najemcy, wprowadzi się do budynku na początku II kwartału przyszłego roku.

Ogrodowa Office to nowoczesny budynek biurowo-usługowy, który oferuje ponad 28 000 mkw. powierzchni klasy A. Do grona najemców biurowca należą m.in. MakoLab S.A., PwC Polska sp. z o.o., bank Citi Handlowy oraz Harman Connected Services Poland Sp. z o.o. Wśród najemców części handlowo-usługowej jest m.in. placówka bankowa, salon fryzjerski Luisse, lokal gastronomiczny BEZA Food and Bourbon i restauracja Meeting Point.

Projekt architektoniczny budynku spełnia wysokie standardy ekologiczne i uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie "bardzo dobry".

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Ogrodowa 8 Office, Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG, CBRE Property Management Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.