Intereko Energia z siedzibą przy Ogrodowej w Łodzi


2023.08.23
Autor: Monika Kiereś
Nowa siedziba polskiej firmy zajmującej się ochroną środowiska i gospodarką odpadami to od lipca br., biurowiec przy ulicy Ogrodowej w Łodzi. Nowe biuro Intereko Energia znajduje się na 6. piętrze budynku biurowego Ogrodowa 8 Office.

Lider w dziedzinie zrównoważonych systemów gospodarki odpadami dołączył do grona najemców biurowca Ogrodowa 8 Office. Pracownicy firmy Intereko Energia wprowadzili się do nowego biura w lipcu br.

Intereko Energia realizuje swoje projekty nie tylko nie tylko w Polsce i Europie, ale także na kontynencie afrykańskim, azjatyckim. Polska firma, która założona została w 2013 roku, tworzy zrównoważone i innowacyjne systemy gospodarki odpadami, zarówno od strony inżynieryjnej, jak i usługowej oraz doradczej. Ponadto jest aktywnym członkiem organizacji międzyrządowej IGO UNASDG powołanej w 2019 roku na szycie w Helsinkach, której zadaniem jest wspieranie państw rozwijających się w osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju (SDG).

Nowa siedziba spółki zlokalizowana jest na 6. piętrze budynku biurowego Ogrodowa 8 Office w Łodzi. Zanim jednak pracownicy zajmą docelowe biura w biurowcu, zespół korzysta z powierzchni oferowanych przez Cowork by Memos, operatora flex działającego w budynku.

Ogrodowa 8 Office to biurowiec znajdujący się na działce przy skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Zachodniej, który oferuje ponad 28 000 mkw. przestrzeni do pracy, uzupełnionej o liczne punkty usługowe i handlowe.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.