Klub fitness w zabytkowym, postindustrialnym budynku kompleksu WIMA Widzewska Manufaktura


2022.01.14
Autor: Urbanity.pl
W kompleksie WIMA Widzewska Manufaktura w Łodzi otwarta zostanie popularna sieć fitness FitFabric. Klub zajmie cały zabytkowy budynek D inwestycji przy alei Piłsudskiego.

Rewitalizowany kompleks WIMA Widzewska Manufaktura przez firmę Cavatina Holding stanie się kolejnym miejscem, gdzie otwarta zostanie znana sieć klubów fitness działająca od 2013 roku - FitFabric, która jest częścią giełdowej grupy Benefit Systems.

Popularna sieć fitness mieściła się będzie w w zabytkowym, postindustrialnym budynku D, będącym częścią inwestycji WIMA Widzewska Manufaktura. Nowy najemca zajmie cały budynek D, zlokalizowany od strony al. Piłsudskiego w Łodzi. Na powierzchni ponad 1 900 mkw. znajdą się nowocześnie i różnorodnie wyposażone sale, rozbudowana oferta zajęć, wsparcie profesjonalnych trenerów i dietetyków.

FitFabric ma obecnie na terenie Łodzi i województwa łódzkiego 17 lokalizacji i planuje dalszy rozwój. Otwarcie kolejnego punktu w kompleksie WIMA Widzewska Manufaktura nastąpi z początkiem 2023 roku.

Inwestycja firmy Cavatina Holding w Łodzi docelowo w czterech etapach zaoferuje około 55 000 mkw. powierzchni. Koncepcja odnowienia WIMY obejmuje przede wszystkim renowację i modernizację istniejących zabudowań pofabrycznych.

W czterech etapach inwestycji deweloper chce docelowo oddać około 55 tys. mkw. powierzchni, tworząc miejsce do pracy, mieszkania i spędzania wolnego czasu. Centralnym punktem kompleksu będzie 100-letni park o powierzchni około 9 000 mkw. z fontanną. Łącznie w ramach inwestycji WIMA Widzewska Manufaktura powstaną 414 mieszkania na wynajem, nowoczesne biura klasy A, a także przestrzeń handlowo-usługowa.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.