Gotowa długo wyczekiwana inwestycja w centrum Łodzi [WIDEO]

2020.10.16

Gotowy jest już wielofunkcyjny kompleks Hi Piotrkowska w centrum Łodzi, który oprócz biur będzie oferował pokoje hotelowe pod szyldem Hampton by Hilton.

Budowa kompleksu Hi Piotrkowska 155 dobiegła końca. Pierwsze prace budowlane na działce przy ulicy Piotrkowskiej rozpoczęły się w czerwcu 2016 roku, a ich wykonawcą była firma Erbud. Inwestorem jest spółka Master Management Group.

Inwestycja w centrum Łodzi składa się trzech budynków biurowych z częścią usługową oraz hotelu Hampton by Hilton Łódź City Center. Użytkownicy kompleksu Hi Piotrkowska mają do dyspozycji dwupoziomowy parking samochodowy na 135 stanowisk.

Kompleks Hi Piotrkowska oczami drona - WIDEO

Inwestycja oferuje 34 000 mkw. powierzchni biurowo-usługowej w standardzie technicznym klasy A+. W części usługowej kompleksu zaplanowano fitness, kawiarnie, restauracje, aptekę oraz klinikę medyczną. Hi Piotrkowska to także trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni około 120 mkw., które mogą zostać połączone w jedną dużą przestrzeń. Przed wejściem do sal znajduje się foyer, gdzie można zrobić sobie przerwę na kawę czy lunch.

Wejście do hotelu Hampton by Hilton Łódź City Center znajduje się na drugim piętrze, ponieważ parter i pierwsze piętro zajmuje część usługowa. W przestronnym lobby mieszczą się wydzielone strefy: gathering zone, chillout zone i breakfast area.

W niższym, 5-kondygnacyjnym budynku przy ulicy Piotrkowskiej otwarta m.in. zostanie kawiarnia Starbucks, która mieściła się będzie w parterze, a na pozostałych piętrach zajdą się lokale usługowe z branży urody, zdrowia i fitness oraz biura.

W kompleksie Hi Piotrkowska 155 zastosowane zostały proekologiczne zastosowania zgodne z wymogami certyfikacji ekologicznej BREEAM na poziomie „Very Good”.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.