Fuzja w Łodzi - rusza budowa biurowca z zabytkową ścianą dawnych fabryk Scheiblera


2022.07.04
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Multifunkcyjny kompleks Fuzja w Łodzi, którego inwestorem jest firma Echo Investment zyska nową przestrzeń biurową. Ruszyła właśnie budowa kolejnego biurowca, którego część fasady zostanie połączona z zabytkową ścianą.

Na terenie dawnych fabryk Scheiblera, na których trwa realizacja inwestycji Fuzja firmy Echo Investment, rozpoczęła się budowa kolejnego biurowca. Nowy, trzykondygnacyjny budynek biurowy zlokalizowany zostanie w w sąsiedztwie dwóch gotowych już biurowców, które stały się siedzibą dla łódzkiego oddziału Fujitsu Global Delivery Center.

Inwestycja zaoferuje 2 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej do wynajęcia, którą w całości zagospodaruje operator elastycznych biur serwisowanych działający już w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach oraz w Gdańsku - CitySpace. Należący do Echo Investment operator zapewnia swoim najemcom urządzenia biurowe, opiekę managera biura, obsługę recepcji, wsparcie IT i serwis sprzątający.

Nowy biurowiec zapewne wyróżniał się będzie zabytkową ścianą, która połączona zostanie z częścią jego fasady. Jest to pozostałość po historycznym obiekcie służącym w czasach świetności fabryki Scheiblera za bielnik, magiel wodny oraz suszarnię.

Fuzja w Łodzi to kompleks mixed-use przy ulicy Tymienieckiego, który na powierzchni prawie 8 hektarów zaoferuje mieszkania, biura, przestrzeń handlowo-usługową, a także restauracje i kawiarnie.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.