Diasfera Łódzka - nowoczesna inwestycja o wyglądzie kamienicy

2018.04.13

Wielkopolska firma Duda Development przygotowuje się do swojej pierwszej w Łodzi, dużej inwestycji mieszkaniowej w centrum miasta. Pomiędzy ulicami Kilińskiego i Targową powstanie inwestycja pod nazwą Diasfera Łódzka.

Diasfera Łódzka to inwestycja mieszkaniowa, która wpisuje się w strategię miasta przyciągania inwestycji mieszkaniowych do śródmieścia i rewitalizacji centrum Łodzi. Kompleks realizowany będzie w dwóch etapach.

W pierwszej fazie projektu powstanie 7-kondygnacyjny budynek, nawiązujący wyglądem i proporcjami do typowych łódzkich kamienic. Łącznie w tej części inwestycji znajdą się 184 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 81 metrów kwadratowych.

Inwestycja będzie zlokalizowana przy nowo powstałej drodze miejskiej łączącej ulicę Targową z Kilińskiego, która to będzie przedłużeniem istniejącej ulicy Orlej, miedzy ul. Kilińskiego i Targową. Diasfera Łódzka połączyć ma nowoczesny budynek z tradycyjną łódzką zabudową.

Ceny mieszkań w Diasferze zostaną podane już wkrótce. I etap inwestycji zostanie oddany do użytku w 2020 roku, a II etap, który zlokalizowany będzie od strony ulicy Kilińskiego, będzie miał swoją premierę dwa lata później.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.