Znika parking w Nowym Centrum Łodzi. Deweloper z Poznania zapowiada nową inwestycję


2023.01.19
Autor: Monika Kiereś
Kolejna inwestycja na terenie Nowego Centrum Łodzi. Firma deweloperska Duda Development zapowiedział start budowy projektu przy ulicy Wodnej 3, gdzie powstaną mieszkania i usługi. Trwa projektowanie inwestycji.

Pod zabudowę idzie kolejna działka na terenie Nowego Centrum Łodzi. W miejsce parkingu przy ulicy Wodnej 3 firma deweloperska Duda Development wybuduje inwestycję mieszkaniową o zabudowie wielorodzinnej.

Poznański deweloper planuje na parceli przy ul. Wodnej budowę budynku wielorodzinnego, który zaoferuje około 200 mieszkań, uzupełnionych o przestrzeń handlowo-usługową w parterze. Obecnie inwestycja jest na etapie przygotowywania projektu, który gotowy ma być do czerwca. Jeszcze w tym roku Duda Development planuje złożyć niezbędne papiery do otrzymania pozwolenia na budowę.

Deweloper z Poznania realizuje w Łodzi także inwestycję Diasfera Łódzka. Jest to duże osiedle budynków wielorodzinnych, zlokalizowane między ul. Kilińskiego a ul. Targową.

Kolejna inwestycja na terenie Nowego Centrum Łodzi szykowana jest na działce przy ul. Targowej 2/4. Właściciel - Grupa Murapol - planuje w tym miejscu budowę mieszkań. Trwa przygotowanie dokumentacji tej inwestycji.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.