Biura w zrewitalizowanych budynkach przemysłowych XIX-wiecznej Fabryki Scheiblera w Łodzi

2022.08.01
Autor: Piotr Maślak

Trzy biurowce kompleksu Textorial Park w Łodzi, które powstały w wyniku rewitalizacji pozostałości zabudowań przemysłowych XIX-wiecznej Fabryki Scheiblera, mają nowego agenta odpowiedzialnego za wynajem biur. Inwestycja oferuje łącznie prawie 14 000 mkw. przestrzeni do pracy klasy A.

Od maja br., firma doradcza CBRE odpowiada za wynajem biur w łódzkim kompleksie biurowym Textorial Park. Inwestycja, która powstała w ramach rewitalizacji pozostałości zabudowań przemysłowych XIX-wiecznej Fabryki Scheiblera, zlokalizowana jest przy ulicy Fabrycznej, nieopodal centrum miasta, w sercu Księżego Młyna.

Textorial Park to obecnie trzy niezależne, nowoczesne biurowce klasy A, które oferują łącznie niecałe 14 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Budynki połączone są przeszklonym atrium. Budynki zostały oddane do użytku w 2009 roku. Kompleks dysponuje garażem samochodowym na 240 stanowisk, a także infrastrukturą dla rowerzystów, którzy mają do dyspozycji 193 miejsca.

Textorial Park to nie tylko powierzchnia biurowa, to także miejsce na spotkania podczas pracy, jak i po godzinach, np. w modnej restauracji Three Chimneys. Dodatkowo, strefy przeznaczone pod konferencje i eventy oraz spotkania na świeżym powietrzu to ważne elementy kompleksu. W sąsiedztwie mamy zielone patio i amfiteatr, które dają możliwość odpoczynku. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z CBRE będziemy mogli jeszcze lepiej wyeksponować zalety i wyjątkowość budynków Textorial Park
powiedział: Anna Banaś, Prezes Zarządu spółki Fabryczna 17 SPP Sp. z o.o. S.K.A.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.