Art Modern w Łodzi z kolejnym budynkiem w ofercie

2020.10.07

Łódzkie osiedle Art Modern, które powstaje w kwartale ulic Wróblewskiego – Wólczańska – Skrzywana - Politechniki wkracza w kolejny etap inwestycji.

Trwa sukcesywne rozbudowywanie osiedla Art Modern, którego dwa pierwsze etapy zostały już oddane do użytku. W ofercie pojawiły się właśnie mieszkania z trzeciego etapu osiedla.

W nowym budynku H, który zlokalizowany będzie bliżej ulicy Skrzywana powstanie 106 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od kawalerek (25-30 mkw), przez mieszkania trzy- i czteropokojowe, aż po luksusowe penthouse’y o powierzchni ponad 100 m2 z przestronnym tarasem. Dodatkowo w parterze zaplanowano pięć lokali użytkowych. Budynek będzie miał zróżnicowaną wysokość od 3 do 5 pięter.

Miejsca parkingowe mieściły się będą w podziemnej hali garażowej oraz częściowo zadaszonym parkingu naziemnym. Łącznie to ponad 100 stanowisk.

Mieszkania z I etapu osiedla Art Modern zostały wyprzedane, natomiast z II etapu pozostały dosłownie ostatnie lokale. Budowa III etapu łódzkiej inwestycji zaplanowano na I kwartał 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.