Wkrótce otwarcie pierwszego retail parku w ramach Nowe Bielawy w Toruniu. W budowie kolejny


2022.10.24
Autor: Bartosz Motorek
Trwa rozbudowa centrum handlowego Nowe Bielawy w Toruniu. Kompleks handlowy przy ulicy Olsztyńskiej zyska dwa nowe parki handlowe. Budowa pierwszego z nich właśnie dobiega końca.

Przy ulicy Olsztyńskiej w Toruniu trwają zaawansowane prace przy budowie retail parku. Obecnie wykonawca inwestycji jest na etapie prac wykończeniowych związanych z zagospodarowaniem terenu, w tym nowe miejsca parkingowe, drogi dojazdowe oraz przejścia piesze do budynków. W swoich lokalach są także już wszyscy trzej najemcy, którzy prowadzą adaptacje powierzchni wraz z ich wykończeniem.

Nowy park handlowy w ramach centrum handlowego Nowe Bielawy jest pierwszym etapem rozbudowy kompleksu. W parterowym obiekcie otworzą się trzy sklepy wielkopowierzchniowe, w tym pierwszy w Toruniu salon NEONET z ofertą elektroniki, RTV i AGD. Ponadto będzie możliwość zrobienia zakupów w sklepie z wyposażeniem wnętrz – Komfort oraz sklepie popularnej niemieckiej sieci non-food – TEDi.

Z kolei w sierpniu br., rozpoczęła się budowa drogiego retail parku, który powoli zaczyna się wyłaniać z ziemi. W IV kwartale ma być gotowa konstrukcja obiektu wraz z dachem.

Drugi z parków handlowych również zaoferuje 3 sklepy wielopowierzchniowe. Swoje lokale otworzą - marka odzieżowa Sinsay, sklep dla zwierząt Maxi Zoo oraz sklep popularnej sieci wielobranżowej. Otwarcie nastąpić ma wiosną 2023 roku.

Centrum Nowe Bielawy zlokalizowane jest we wschodniej części Torunia w pobliżu DK 15 i 80 oraz autostrady A1, niecałe 15 minut od Starego Miasta. Kompleks oferuje łącznie 25 000 mkw. powierzchni GLA, na której znajduje się 70 sklepów, restauracji i punktów usługowych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.