W Toruniu powstaje największy w mieście hub handlowy


2022.11.24
Autor: Bartosz Motorek
Zakończyła się rozbudowa centrum handlowego Nowe Bielawy w Toruniu, w ramach którego powstał pierwszy z retail parków. Zakupy można zrobić w jednym z trzech sklepów wielkopowierzchniowych.

Dobiegł końca pierwszy etap rozbudowy toruńskiego centrum handlowego Nowe Bielawy przy ulicy Olsztyńskiej. Nowy park handlowy, który powstał w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu to jeden z dwóch bliźniaczych inwestycji w tej części miasta.

Retail park przy Olsztyńskiej oferuje 3 sklepy wielkopowierzchniowe, w tym pierwszy w mieście sklep sieci Neonet. Drugim najemcą jest TEDi, natomiast 9 grudnia otworzy się sieć Komfort. Do każdego z lokali prowadzi osobne wejście z ulicy. Klienci mogą zaparkować samochodów na jednym ze 100 miejsc postojowych.

Wiosną 2023 roku zakończy się budowa drugiego parku handlowego przy centrum handlowym Nowe Bielawy. Będzie to analogiczna inwestycja do tej właśnie otwartej, w której podobnie znajdą się 3 sklepy wielkoformatowe - Sinsay, Maxi Zoo, a także sklep popularnej sieci wielobranżowej non-food.

Tworzymy w Toruniu nowoczesny, oparty na modelu convenience, największy w mieście hub handlowy, którego oferta zaspokajać będzie różne potrzeby zakupowe lokalnej społeczności, w tym zwłaszcza rodzin. Docelowo składać będzie się na niego centrum handlowe Nowe Bielawy oraz 2 retail parki – mówi Barbara Wojdełko z Newbridge.

Inwestor ma w planach także rozbudowę centrum handlowego Nowa Górna w Łodzi. W 2023 roku rozpocznie się jego gruntowna modernizacja wraz z rozbudową o park handlowy na 4 sklepy wielkopowierzchniowe o łącznej powierzchni około 3 000 mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.