Centrum handlowe Nowe Bielawy w Toruniu rozbudowane o dwa parki handlowe. Jest już pełna lista najemców


2022.09.16
Autor: Piotr Maślak
Centrum handlowe Nowe Bielawy w Toruniu zyska sąsiada. Ruszyła już budowa parku handlowego, w którym otwarte zostaną trzy wielkopowierzchniowe sklepy, w tym m.in. Sinsay i Maxi Zoo. Od ponad 6 miesięcy trwa budowa innego retail parku.

Rozpoczęły się prace budowlane nowej inwestycji w sąsiedztwie centrum handlowego Nowe Bielawy w Toruniu, które od ponad 6 miesięcy jest w rozbudowie. Powstaje tu nowoczesny park handlowy, w którym otwarte zostaną trzy wielkopowierzchniowe sklepy – Neonet, Komfort i TEDi.

Oba nowe retail parki w sąsiedztwie toruńskiej galerii handlowej przy ulicy Olsztyńskiej, będą do siebie podobne. Obie składają się z jednokondygnacyjnych budynków, w których ulokowane zostaną po trzy sklepy, do których wejście prowadzić będzie bezpośrednio z parkingu na 100 nowych miejsc postojowych.

W rozpoczętej właśnie inwestycji zaplanowano trzy wielkopowierzchniowe sklepy, w tym m.in. Sinsay należący do LPP, Maxi Zoo z lokalem o powierzchni 500 mkw. oraz sklep popularnej sieci wielobranżowej, którego szczegóły niebawem zdradzi inwestor. Park handlowy, którego komercjalizacja zakończyła się jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty, zostanie oddany do użytku w II kwartale 2023 roku. Z kolei w powstającym od ponad pół roku obiekcie pojawią się takie marki jak Neonet, Komfort i TEDi. Jego otwarcie nastąpi już pod koniec listopada br.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.