55-metrowe apartamentowce nad Brdą w Bydgoszczy

2020.04.10

JHM Development rozpoczął budowę inwestycji Aura Towers, która zlokalizowana jest przy rondzie Fordońskim w Bydgoszczy.

Na działce przy ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy trwają prace budowlane nowego kompleksu mieszkalnego firmy JHM Development - Aura Towers.

Inwestycja składa się z trzech budynków - dwóch 55-metrowych i jednego 30-metrowego obiektu. Bliżej Brdy staną dwa najwyższe budynki, a tuż przy ulicy Fordońskiej – mniejszy. Jeden z obiektów Aura Towers zostanie zagospodarowany pod apartamenty typu aparthotel z myślą o przeznaczeniu na wynajem krótkoterminowy. W ofercie znajdą się lokale w zróżnicowanych metrażach i układach - od dwupokojowych po czteropokojowe mieszkania.

Aura Towers to dwa szesnastopiętrowe apartamentowce oraz jeden niższy, siedmiopiętrowy. Mieszkania zlokalizowane na parterze dysponowały będą własnymi ogródkami, natomiast na ostatnich piętrach zaplanowano luksusowe apartamenty, mierzące ponad 3 metry wysokości. Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mogli korzystać z dwupoziomowej podziemnej hali garażowej czy rowerowni, a dla najmłodszych przygotowana zostanie wewnętrzna sala zabaw z m.in. basenem z kulkami i zjeżdżalnią.

JHM Development poinformował, że powstanie bezpośrednie zejścia z obszaru Aura Towers w kierunku Brdy. Za projekt architektoniczny osiedla odpowiada pracownia AiG Architekci, natomiast generalnym wykonawcą inwestycji została firma Mirbud, która od marca br., prowadzi prace na działce przy Fordońskiej.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.