Rusza budowa parku handlowego w Gostyniu. Inwestycja realizowana będzie pod szyldem N-Park


2023.03.31
Autor: Bartosz Motorek
W Gostyniu może rozpocząć się budowa parku handlowego w zachodniej części miasta. Projekt inwestycji w ubiegłym tygodniu właściciela i dołączył do portfolio firmy Napollo.

Napollo Retail Development kupiło od Genesis Property projekt parku handlowego w Gostyniu. Nowy właściciel sukcesywnie powiększa skalę swojego działania rozwijając koncepty handlowe pod marką N-PARK w całej Polsce.

Park handlowy N-Park w Gostyniu powstanie przy skrzyżowaniu ulic Zachodniej i Leszczyńskiej w Gostyniu tuż przy drodze krajowej numer 12. Inwestycja dostarczy na rynek około 9 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, na której swoje sklepy są między innymi: Biedronka, Rossmann, Pepco, Dealz, Kaes czy też Smyk. Na terenie kompleksu powstanie także parking samochodowy na około 300 miejsc postojowych.

Gostyń to miasto, w którym brakuje nowoczesnych powierzchni handlowych, a co za tym idzie lubianej przez konsumentów oferty sieciowych marek. Aby zrobić zakupy w takich sklepach mieszkańcy musieli udawać się do większych ośrodków miejskich, a to zabierało im czas i wiązało się z dodatkowymi kosztami. Dzięki nowemu obiektowi i jego bogatej ofercie mieszkańcy miasta i jego okolic będą mogli najpotrzebniejsze zakupy zrobić w swoim bezpośrednim sąsiedztwie
powiedział: Juliusz Wawrzyniak, Prezes firmy Genesis Property

Parki handlowe pod szyldem N-Park realizowane są głównie na terenie osiedli mieszkaniowych w większych ośrodkach miejskich, jak i w mniejszych miejscowościach dostarczając mieszkańcom niezbędnej, nowoczesnej oferty handlowej i usługowej. Firma Genesis Property zajmie się kompleksowym przygotowaniem inwestycji w Gostyniu. Nowy inwestor może już rozpocząć budowę kolejnego N-Parku, który otwarty zostanie w pierwszym kwartale 2024 roku.

Genesis Property to firma zajmująca się dewelopmentem oraz inwestycjami, oferująca na rynku polskich miast nowoczesne nieruchomości handlowe w formie parków handlowych, wolnostojących pawilonów oraz kameralnych inwestycji mieszkaniowych. Poza realizacją projektu w Gostyniu, Genesis Property aktualnie pracuje nad czterema parkami handlowymi, których łączna powierzchnia wynajmowalna przekracza 25 000 mkw. Parki te znajdują się w Ropczycach, Brzezinach, Rogoźnie i Żaganiu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.