Inwestycje wielkopolskie

Forum

 • Posen Gość
  Mi się wydaje, że wieżowce do +-117m idealnie wkomponowują się w Panoramę tego miasta.
 • Dgani Gość
  Zwróćcie uwagę na wysokie i niebezpieczne schody ??!!! trochę sobie nie wyobrażam wchodzenie po nich każdego dnia
 • Poznaniak Gość
  Ciężko nazwać wieżowcem budynek o wysokości 55m czy nawet 66 metrów. To już prl-owskie bloki z wielkiej płyty na ratajach czy piątkowie są wyższe. Szkoda działki, bo prosiło się o fajną dominantę w tym miejscu w wysokości przynajmniej Silvera. Nadzieja w Silver Tower i być może powstanie wieżowiec 115m. na rogu Niepodległości/Powstańców Wlkp. Mimo to marzyłem żeby Poznań przebił barierę tych 200m. Niestety przyczyną jest lotnisko Ławica. Coraz bardziej rozsądnym wydaje się przekształcenie Krzesin na lotnisko cywilne i wybudowanie tam terminala przy stacji kolejowej Poznań-Krzesiny, z której można dojechać w 8min. na Poznań Główny.
 • ss500 Gość
  Jak na poznań to i tak wysoko, nad tym miastem ciąży lewackie fatum. Tu nic się nie dzieje i nic się nie udaje.
 • 234 Gość
  Wprowadzają klienta w błąd! Działka znajduje się już w szczytnikach a nie w Poznaniu!.Dodatkowo osiedle jest zlokalizowane przy ulicach spokojna i cicha a nie malarska. Osiedle położone też w bardzo fajnym punkcie akurat będą nad głowami odbijać w prawo samoloty z lotniska :)
 • 234 Gość
  Patrząc po mapie jaka jest załączona do opisu inwestycji to już nie jest Poznań tylko Szczytniki. Jak się działka kończy to dopiero jest Poznań więc wprowadzają ludzi w błąd. Osiedle położone też w bardzo fajnym punkcie akurat będą nad głowami odbijać w prawo samoloty z lotniska :)
 • ary Gość
  Narzekacie na NR, a naprzeciwko Starego browaru stoją 2 gowno kamieniczki i kebab buda. Najlepsze CH w kraju z nowo wyremontowanym placem i jakaś wieś naprzeciwko, a przecież mógłby tam stać wieżowiec mieszkalny z 90m

zobacz więcej...