Inwestycje poznański

Forum

 • Ela Gość
  Ja moge jedynie polecić, pierwsza Pani co zajmowała się osiedlem naprawde była słaba, ale na szczęscie w porę firma sie jej pozbyłą, nowa babeczka jest naprawde spoko, trzyma wszystko w ryzach i zawsze odbiera telefon, a to dzisiaj ważne.
  Ja dużo zmieniałam w moim domku wiec przez to termin był dłuższy, ale podsumowując całość mega profesjonalizm kilka lat temu kupowałam mieszkanie w Poznaniu i tam się mocno denerwowałam tu było mega przyjemnie.
 • Zzz Gość
  PIS obiecywalo milion mieszkań a wyszło miszkanie za milion
 • mark Gość
  Buba - z czytaniem widzę problemy deklu.
  Lokalizacja jest właściwa tylko władze lokalne powinny warunkować te inwestycję przygotowaniem infrastruktury. Nie może być tak że mieszkaniec przysłowiowych Kamionek - przez to że ktoś zbudował kilka centrów logistycznych u niego za płotem stoi w godzinnym korku wracając z Poznania bo kilkaset tirów chcę używać zjazdu, który nie jest przygotowany na taką przepustowość.
 • wanda Gość
  blok nr 8 oddali bez gazu ,ciekaw czy meda ogrzewac mieszkanie i myc sie w zimnej wodzie czegos takiego jeszcze nie spotkalam ,oddajcie w koncu blok nr 10 dziewiec miesiecy opoznienia chyba wystarczy ciekawe ile usterek bedzie ,jak do tej pory jest ich bardzo duzo same wylewki na balkonach to zgroza jakie faliste narozniki popekane odpadaja ,nareszcie przyszli po rozum do glowy ze w bloku nr 10 juz takich wylewek nie ma i tak wlasnie sie robi opierzenia blachy jakie to krzywe wszystko kto sie zgodzil to odebrac.
 • Mieszkaniec Swarzędza Gość
  Zgadzam się. Deweloper sfocusowany wyłącznie na swoim zarobku. Byle sprzedać, a potem zostawiony sobie samemu. Mokre, ale to mokre ściany, krzywe, brak drogi dojazdowej, brak kontaktu z deweloperem, brak pomocy, opryskliwość właścicielki (okropna kobieta żądna zysku za wszelką cenę). Z całego serca radzę radzę omijać wielkim łukiem!!!
 • Filotet Gość
  i co z nią?
 • bolo Gość
  tylko o rondach na dojazdach zapomnieli :(

zobacz więcej...