Niecały rok do otwarcia Gwiazdy Morza


2018.05.02
Autor: Urbanity.pl
Gwiazda Morza, która ma wejść do pierwszej dziesiątki najlepszych hoteli wypoczynkowych w Polsce, swoją premierę będzie miała w marcu 2019 roku. Już teraz zakończył się etap budowy stanu surowego inwestycji.

Gwiazda Morza Spa & Sport to dwuetapowa inwestycja hotelowa, powstająca od 2013 roku. W drugiej fazie projektu powstaje budynek z 87 pokojami hotelowymi i 13 Exclusive Serviced Apartments. Hotel zaoferuje również centrum konferencyjno-bankietowe oraz strefę SPA z gabinetami kosmetycznymi i salonami odnowy biologicznej.

Inwestycja powstaje na działce przy ulicy Hryniewieckiego we Władysławowie. Gwiazda Morza będzie mogła się pochwalić standardem na poziomie 4 gwiazdek.

Na budowie inwestycji dobiegają końca prace montażowe stolarki okiennej oraz prace dekarskie. Według zapowiedzi inwestora, okres zimowy nie zakłócił harmonogramu robót, dlatego termin oddania kompleksu hotelowego do użytku został utrzymany. Pierwsi goście skorzystają z usług hotelu Gwiazda Morza Spa & Sport, wiosną przyszłego roku.

Wkrótce do jego wnętrz zostaną przeniesione również pokoje wzorcowe, które już rok temu przygotowała krakowska pracownia Iliard, odpowiedzialna za projekt wnętrz obiektu.

Inne wiadomości o Hotel Gwiazda Morza Resort Spa & Sport, Iliard Architecture & Project Management

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.