Gwiazda Morza rośnie we Władysławowie


2017.05.19
Autor: Urbanity.pl
Trwają intensywne prace na budowie Hotelu Gwiazda Morza Resort Spa & Sport we Władysławowie. Dobiegły końca prace na parterze budynku, a już niebawem wykonawca przystąpi do realizacji stropów na tym poziomie obiektu.

Na początku roku zakończyły się prace związane z budową fundamentów Hotelu Gwiazda Morza Resort Spa & Sport. Wykonawca - firma Mega S.A. - wykonał zabezpieczenie ścian wykopu za pomocą palisady DSM, wylano płytę fundamentową wraz z izolacją typu ciężkiego.

Na dwóch kondygnacjach podziemnych, które zagospodarowane zostaną pod halę garażową, zakończono prace w zakresie których wykonano ściany żelbetowe i izolację typu ciężkiego, budowę ścian, stropów i słupów, a więc konstrukcji nośnych obiektu.

Hotel Gwiazda Morza to drugi etap powstającego od 2013 roku kompleksu Gwiazda Morza Resort Spa & Sport. Budynek dzięki planowanej standaryzacji na poziomie 4 gwiazdek stanie się jedynym tak prestiżowym hotelem w pomorskiej części polskiego wybrzeża.

W najnowszej inwestycji znajdzie się 87 pokoi hotelowych i 13 Exclusive Serviced Apartments. W budynku mieściło się będzie również centrum konferencyjno-bankietowe wraz ze strefą SPA, gabinetami kosmetycznymi i salonami odnowy biologicznej.

Pokoje hotelowe w Gwieździe Morza Resort Spa & Sport można nabyć na własność w modelu biznesowym condo. Ich nabywcy mają w umowie dzierżawy zagwarantowane dochody na poziomie 7% w skali roku przez okres 15 lat z możliwością przedłużenia umowy o kolejne 5 lat.

Inne wiadomości o Hotel Gwiazda Morza Resort Spa & Sport

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.