Eiffage dokończy budowę budynku Aqua Hotel w Zakopanem


2017.01.10
Autor: Urbanity.pl
Firma Eiffage Polska Budownictwo podpisała kontrakt z Aqua Hotel Zakopane Sp. z o.o., na dokończenie budowy budynku hotelowego przy ulicy Jagiellońskiej w Zakopanem.

Aqua Hotel przy ulicy Jagiellońskiej 31 to 7-kondygnacyjny budynek, który obecnie jest w stanie surowym zamkniętym. Obiekt bezpośrednio przylegający do parku wodnego przez kilka lat czekał na nowego właściciela.

Nowy wykonawca budynku wykończy wnętrza hotelu, wykona instalacje wewnętrzne oraz naprawy i uzupełnienia elewacji. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 8 044 metrów kwadratowych, na której znajdzie się 135 pokoi, restauracja, bar, gabinety SPA i trzy nowoczesne sale konferencyjne dla klientów biznesowych.

Przed hotelem powstanie nowy parking samochodowy na 35 stanowisk. Pozostałem miejsca parkingowe mieszczą się na poziomie -1, gdzie znajdują się dodatkowe 33 stanowiska.

Otwarcie Aqua Hotel nastąpi w trzecim kwartale 2017 roku. Projekt architektoniczny powstał w krakowskiej pracowni Perbo Projekt.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.