Zgoda na Fern w Łodzi. Będzie też wielopoziomowy parking


2020.08.03
Autor: Urbanity.pl
OPG Property Professionals ma już pozwolenie na budowę budynku Fern, który zmieni przestrzeń OFF Piotrkowska Center w Łodzi

Nowa inwestycja firmy OPG Property Professionals w Łodzi to 6-kondygnacyjny budynek biurowy, który oferował będzie przestrzeń biurową klasy A+, uzupełnioną o lokale handlowo-usługowe na dolnych poziomach obiektu.

Fern to łącznie 8 045 mkw. powierzchni użytkowej, z czego 7 624 mkw. zajmą biura i lokale użytkowe. Budynek, który wypełni pierzeję ulicy Piotrkowskiej, a jednym z jego ciekawych akcentów będzie publicznie dostępny dach ze strefą relaksu. Typowa powierzchnia biurowa budynku to około 1 300 mkw.

Inwestycja to także niestandardowa, bo wysoka aż na 3 kondygnacje brama prowadzącą w głąb terenu dawnej fabryki Franciszka Ramischa. Wzdłuż utworzonego w ten sposób pasażu handlowego znajdzie się miejsce na kolejne sklepy, butiki i restauracje.

Za projekt architektoniczny odpowiada NOW Biuro Architektoniczne. Budowa inwestycji Fern ma rozpocząć się w pierwszym kwartale 2021 roku.

OPG Property Professionals zrealizuje równolegle także wielopoziomowy parking z unikatową, żywą elewacją oraz instalacjami sportowo-rekreacyjnymi na dachu. W obiekcie dostępnych będzie łącznie 222 miejsc postojowych, a komunikację na parkingu ułatwi m.in. elektroniczna sygnalizacja dostępnych miejsc oraz inteligentne windy samochodowe.

Komentarze


 • Zbigniew
  Gość
  2020-08-04 06:55:04
  Wejście się za legionów centrum miasta a prowincja ma lepiej. Wstyd

 • Mac
  Gość
  2020-08-04 07:50:19
  Legionów to hańba Łodzi a może i Polski.

 • Mucha
  Gość
  2020-08-04 08:40:42
  I co z tego jak inne ulice Łódzi są nie przejezdne od dziur!!!!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.