OFF Piotrkowska Center z budynkiem Fern i parkingiem


2020.06.30
Autor: Urbanity.pl
Przesunięte zostało rozpoczęcie budowy obiektu Fern przy ulicy Piotrkowskiej wraz z pierwszym w centrum Łodzi parkingiem wielopoziomowym.

Firma zarządzająca nieruchomościami i projektami deweloperskimi OPG Property Professionals pierwotnie planowała rozpoczęcie budowy inwestycji Fern wraz z parkingiem wielopoziomowym już wiosną br., a oddać do użytku pod koniec 2021 roku. Ostatecznie harmonogram inwestycji się nieco przesunął.

Fern będzie 6-kondygnacyjnym budynkiem biurowym z częścią handlowo-usługową. W przyziemiu i dolnych kondygnacjach biurowca zaplanowano butiki i restauracje, natomiast na dachu budynku mieścił się będzie taras widokowy z restauracją, leżakami oraz kinem plenerowym.

Biorąc pod uwagę publicznie dostępny dach z niezapomnianym widokiem na miasto, który oddamy do dyspozycji najemcy gastronomicznemu, a także prowadzący na „OFFa” pasaż, gdzie znajdzie się miejsce na kolejne bary, kawiarnie i modne butiki, Fern jawi się jako niesamowicie atrakcyjne miejsce do ulokowania swojego biura lub sklepu – zaznacza Michał Styś, szef OPG Property Professionals i pomysłodawca projektu.

Budowa inwestycji Fern wraz z pierwszym w centrum Łodzi parkingu wielopoziomowego zaplanowano na I kwartał 2021 roku. Oddanie budynku do użytku to IV kwartał 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.