Inwestycje w Łodzi

Forum

 • Tomcio Gość
  @PWS
  Słabo się znasz.
  Wysokie biurowce stawiasz wtedy, kiedy jest bardzo duży popyt na powierzchnie biurową, a cena gruntu droga lub bardzo droga.
  Oczywiście może się tak zdarzyć, że cena ziemi w centrum miasta jest droga, ale zapotrzebowanie na powierzchnie biurową niskie.

  Wtedy po prostu nic nie budujesz :)
  Prosty przykład "Soho" przy Fabrycznym.
 • gość Gość
  chyba masz rację.
 • Gość Gość
  Teoretyczne zakończenie prac ma nastąpić za 2 tygodnie, patrząc na tempo to myślę, że nie ma co się spodziewać odbiorów wcześniej niż w styczniu.
 • GO Gość
  Nic nie wywalczysz .Deweloper może robić co chce ..w sądzie takie sprawy są nie do udowodnienia bo cóż każdy może rozumieć inaczej standard 5 gwiazdkowy
  na takim jak dziś rynku rządzi Deweloper .
 • gość Gość
  30 10 2019 sorry
 • Krystian Gość
  Jak dla mnie to taki hipermarket ze zwięrzętami. Zamuast zachęcać ludzi i dzieci do spacerów po świerzym powietrzu buduje się molocha, gdzue wszystko będzie wygidnie i pod ręką i pod dachem, tak jak w markecie. Oxzywiście orientarium szybko zarobi na siebie, klientów nie zabraknie. Żal mi tych zwierzaków i zmarnowanej szansy na stworzenie czegoś ciekawszego, np na Brusie, gdzie mogłoby powstać Zoo z prawdziwego. zdarzenia. Ciekawi mnie jak pani Zdanowska wyobraża sobie upchanie tych dziesiątek tysięcy samochodów odwiedzających. Parę lat temu zrobiono parking w jednej z alejek parku, porobiono też parkingi w miejsce zlikwidowanych torowisk tramwajowych. I co dalej, może wytniemy część parku?
 • punkt odniesienia Gość
  Gdy przejrzy się raporty, szczególnie nie te zlecone przez miasto, to wyraźnie widać gdzie jest Łódź vs. inne ośrodki pod względem pozyskiwania nowych inwestorów, nowoczesnych powierzchni biurowych, jakości życia w mieście, o opinii o samym mieście nie wspominając...

zobacz więcej...