Inwestycje w Łodzi

Forum

 • gość Gość
  Kolego.. wejdź na Fb...albo przyjedź do tego obozowiska...klatki otwarte brak ogrodzenia...sam ocenisz...wtedy poznasz konkrety organoleptycznie...w tej patologicznej okolicy.
  Murapol ma dziesiątki procesów za te obory.
  Kogo pytasz? Słoików, ukraińców, 25 latków czy wynajmujących? liczysz na szczerość ?Może wujek google pomoże:) Foty w necie instalacji i fuszerek też dostępne.
  Lawendowe to było najtańsze osiedle sgi ...też mi porównanie..do tego bez garaży co je dyskwalifikuje w 21 wieku.. A i tak wygląda o niebo lepiej. W oborach i pustostanach też ludzie mieszkają W kamienicach też. Wszędzie mieszkają . I co ? Nic. Murapol zatrzymał się w początkach czasów powojennych PRL...nie obrażaj wielkiej płyty...daleko im do tamtej budowy.

  każdy nowy blok porównasz do Murapolu? Naprawdę ?
  Solaris Park ..Awangardę Park. Julianów Park....gratuluję humoru :) absolutnie.:)

  Najnowsze opinie:
  Strategia inwestycyjna Murapolu polega na sprzedaży tanich lokali robionych w najtańszy możliwy, a czasem wręcz niemożliwy sposób. Omijać szerokim łukiem Radzę zastanowić się przed zakupem mieszkania u tego dewelopera. Jakość wykonania bloków które masowo stawiają jest bardzo wątpliwą. Jak ktoś nie wierzy to zapraszam na osiedle Nowa Przędzalnia w Łodzi. Patologia to mało powiedziane. Awarie ogrzewania ,przeciekające dachy itp rzeczy to norma. Omijać z daleka.

  Naprawdę Kris aż tak ślepy Jesteś ? Czy chcesz pomóc temu śmiesznemu deweloperowi? Głupców ubywa ,,rynek stał się lepszy i wymagający bardziej niż rok temu...normalnieje.
 • Zenek Bembenek Gość
  Budowa właśnie ruszyła, trwa palowanie
 • autor Gość
  nie ma czegoś takiego jak Willa Widzewska z adresem Widzewska 1 tzn. jeeeeest, ale to nie jest to co autor miał na myśli :)
 • Gość Gość
  Zobaczcie na goglach opinie i zdjęcia z osiedla "nowa przędzalnia" na Wróblewskiego 21.
 • gość Gość
  @Richmodebil

  po oszustwie covidowym już nigdy nie będzie potrzeba tylu biur co przed rokiem 2020 .To bezdyskusyjne.
  Prowincja i Ukraina nie zasypie dziur demograficznych tego czerwonego miasta. Łódź straciła
  160 tys mieszkańców w 34 lata...tak się cudnie rozwija to śliczne komunistyczne miasto...wspaniale rozkopane...
  a największym golasem jest ten który wszystkich wyzywa...typowy łódzki żul. Znany z wielu wątków. Jakież to typoow łódzkie...

  a dla kogo w Polsce są budiowane te deweloperskie nory...to nie wiadmomo przy przyroście naturalnym ujemnym i milione oseimset tys pustostanów według danych Gus po spisie powszechnym...
 • Max Gość
  Brak zdjęcia tej wspaniałej kamienicy.....rozumiem, że to problem jest...... rzetelności dziennikarskiej. M

zobacz więcej...