Skanska podpisuje kolejną umowę najmu we wrocławskim Green Towers
Do kompleksu Green Towers, zlokalizowanego we Wrocławiu przy ulicy Strzegomskiej, wprowadzi się kolejny najemca - firma BD (Becton, Dickinson and Company).
Firma, która ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i obecna jest w ponad 50 krajach, otworzy we Wrocławiu centrum usług wspólnych. BD to światowy lider w dziedzinie technologii medycznej, który swoje produkty oferuje instytucjom opieki zdrowotnej, naukowcom i badaczom, laboratoriom klinicznym, przedsiębiorstwom oraz konsumentom. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą szerokiej gamy produktów medycznych oraz urządzeń wykorzystywanych w służbie zdrowia, sprzętu laboratoryjnego i diagnostycznego. Nowe centrum usług, w którym zatrudnienie znajdzie około 70 osób, zgodnie z planem otwarte zostanie do września 2012 roku.
Niedawno Skanska podpisała również umowy najmu powierzchni biurowej
w Green Towers z Dolby, Grupą Medicover oraz firmą Talex. Pierwsi najemcy, Ernst & Young oraz Grupa Allegro, wprowadzili się do budynku A już w połowie kwietnia 2012 r. Obecnie trwa budowa drugiego biurowca w kompleksie, którego oddanie do użytku przewidziane jest na przełom 2012 i 2013 roku. Trwają negocjacje z potencjalnymi najemcami.
Firma, która ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i obecna jest w ponad 50 krajach, otworzy we Wrocławiu centrum usług wspólnych. BD to światowy lider w dziedzinie technologii medycznej, który swoje produkty oferuje instytucjom opieki zdrowotnej, naukowcom i badaczom, laboratoriom klinicznym, przedsiębiorstwom oraz konsumentom. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą szerokiej gamy produktów medycznych oraz urządzeń wykorzystywanych w służbie zdrowia, sprzętu laboratoryjnego i diagnostycznego. Nowe centrum usług, w którym zatrudnienie znajdzie około 70 osób, zgodnie z planem otwarte zostanie do września 2012 roku.
Niedawno Skanska podpisała również umowy najmu powierzchni biurowej
w Green Towers z Dolby, Grupą Medicover oraz firmą Talex. Pierwsi najemcy, Ernst & Young oraz Grupa Allegro, wprowadzili się do budynku A już w połowie kwietnia 2012 r. Obecnie trwa budowa drugiego biurowca w kompleksie, którego oddanie do użytku przewidziane jest na przełom 2012 i 2013 roku. Trwają negocjacje z potencjalnymi najemcami.
Najnowsze wiadomości
-
2026-06-27 13:05:51
Nowe perony, tunel i windy. Stacja Białystok po kompleksowej przebudowie
-
2026-06-26 14:27:06
Finał wielkiej metamorfozy centrum Warszawy. Efekty są już dobrze widoczne
-
2026-06-26 11:54:59
Tak zmienia się historyczna zajezdnia w Poznaniu. Powstają mieszkania, restauracje, foodhall
-
2026-06-26 10:44:18
Budimex przejął teren pod realizację fundamentów nowego lotniska pomiędzy Łodzią a Warszawą
-
2026-06-26 06:43:16
W Łodzi trwają przygotowania do drążenia najdłuższego tunelu kolejowego w Polsce
-
2026-06-25 10:15:35
Dawna Galeria Lubelska zmienia się w nowoczesny kompleks handlowo-rekreacyjny
-
2026-06-25 10:00:55
Globalna firma technologiczna wybrała 10-piętrowy biurowiec w centrum Wrocławia
-
2026-06-25 09:13:09
Nad Odrą rusza kolejny etap dużego projektu. Powstanie także tunel pod linią kolejową
-
2026-06-25 07:58:14
Supersam kończy ważny etap modernizacji. Otwarto nową przestrzeń dla klientów
-
2026-06-25 07:09:59
Barcelona i Glasgow na Bemowie. Nowy etap inwestycji przy stacji II linii metra