Rusza sprzedaż mieszkań na osiedlu Nova Stoczniowa

2019.11.06

Przy ulicy Stoczniowej na Zakrzowie powstaje nowe osiedle wrocławskiego dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A. - Nova Stoczniowa. Deweloper rozpoczął właśnie sprzedaż mieszkań.

Nova Stoczniowa to osiedle pięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych o niskiej, 3-kondygnacyjnej zabudowie, w których znajdzie się łącznie 96 mieszkań. W ofercie dostępne są lokale o zróżnicowanych metrażach od 38 do 85 metrów kwadratowych.

W ramach osiedla powstaną również części wspólne, a zespół budynków zostanie przedzielony jest chodnikami i drogami wewnętrznymi. Miejsca parkingowe dostępne będą na terenie Novej Stoczniowej oraz na pierwszej kondygnacji. Inwestycja powstaje przy ulicy Stoczniowej 7 na Zakrzowie, który jest częścią wrocławskiego osiedla Psie Pole-Zawidawie.

Ceny mieszkań zaczynają się od 6684 zł za mkw. Za projekt osiedla odpowiada Biuro Architektoniczne Biuro Projektów PRO ART, a deweloperem jest WPBM „Mój Dom” S.A. Nova Stoczniowa będzie gotowa w pierwszym kwartale 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Nova Stoczniova, Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom, Biuro Projektów Pro Art Jacek Kowalski

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.