Czarny Kamień Resort & SPA powstaje w Szklarskiej Porębie

2015.06.02

W pierwszym kwartale bieżącego roku zakończy się budowa najnowszej inwestycji jeleniogórskiej spółki Art-Dom - Czarny Kamień Resort & SPA. Budowa obiektu rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku.

Inwestycja w Szklarskiej Porębie - Czarny Kamień Resort & SPA to projekt mieszkalny, który powstaje na bazie odrestaurowanej Willi Sylva z końca XIX wieku. W budynku znajdą się 52 apartamenty z komfortem 4-gwiazdkowego hotelu. W ramach inwestycji zostanie zagospodarowana także część rekreacyjna, w której znajdzie się centrum SPA z basenem wewnętrznym i zewnętrznym, sauną parową i fińską, jacuzzi, domem lapońskim, gabinetami kosmetycznymi i masażu, kapsułą młodości, siłownią oraz zapleczem biznesowym z salą konferencyjną. Całość uzupełniona zostanie restauracją, kawiarnią oraz salą zabaw dla dzieci.

Budynek położony będzie 730 m n.p.m w dzielnicy Biała Dolina. Powierzchnia poszczególnych apartamentów kształtuje się od 28 do 47 metrów kwadratowych, które oddawane będą w standardzie "pod klucz". Wszystkie lokale posiadać będą balkony, ogródki oraz miejsce parkingowe.

Centralnym punktem obiektu będzie strefa recepcji z fontanną. Zabytkowa część pochodzi jeszcze z XIX wieku. Villa Sylva w latach 1903-1915 była luksusowym pensjonatem

Ceny apartamentów zaczynają się od 268 000 zł netto. Deweloperem oraz firmą, która będzie zarządzać najmem budynku jest spółka Art-Dom z Jeleniej Góry. Sprzedażą mieszkań zajmuje się wrocławska firma JOT-BE Nieruchomości.

Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się we wrześniu ubiegłego roku, a zakończenie zaplanowano na pierwszy kwartał 2016 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.