Znamy już niemal wszystkie sklepy powstającego Smart Park Zgorzelec


2023.09.06
Autor: Monika Kiereś
W Zgorzelcu trwa już budowa nowoczesnego parku handlowego. Inwestycja jest już niemal w pełni wynajęta, a jej otwarcie zaplanowano na pierwszą połowę 2024 roku. Zobacz listę najemców.

Smart Park Zgorzelec powstaje obok największego skupiska osiedli mieszkaniowych w mieście oraz w sąsiedztwie takich sklepów jak Lidl czy Aldi. Prace budowlane postępują zgodnie z harmonogramem. Inwestycja realizowana jest przez Smart Park przy współpracy RG-Leasing.

Równolegle do budowy parku handlowego trwa jego komercjalizacja, która obecnie zbliża się już do 100 proc. Do wynajęcia pozostał już tylko jeden lokal. Lista najemców Smart Park Zgorzelec składa się z takich marek jak: Pepco, Rossmann, Dealz, Kakadu Zoo, Tedi, Sinsay, Woolworth, Ziko Optyk, InMedio Trendy oraz salon Orange.

Budowa w Zgorzelcu idzie pełną parą i zgodnie z planem. Aktualnie prowadzimy prace budowlane czterech parków handlowych o łącznej powierzchni przekraczającej 26 000 m2 GLA, co stanowi dla nas niemałe wyzwanie, ale jest wynikiem naszej determinacji i profesjonalizmu w prowadzeniu procesów inwestycyjnych. Nie zamierzamy zwalniać tempa - jeszcze w tym roku planujemy rozpoczęcie prac konstrukcyjnych dwóch kolejnych projektów, w tym świeżo zakupiony obiekt w Krasnymstawie, co da nam 40 000 m2 GLA w fazie budowy. Intensywnie pracujemy nad procesem otrzymania pozwoleń dla następnych czterech Smart Parków w Namysłowie, Kętrzynie, Poddębicach i Lublinie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z naszymi oczekiwaniami, już na początku przyszłego roku rozpoczniemy ich realizację
powiedział: Paweł Żerański, CEO Smart Park

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Zakład Remontowo-Budowlany Budrem Sp. z o.o. Sp.k. z Ostrowa Wielkopolskiego. Otwarcie parku handlowego nastąpić ma w pierwszej połowie 2024 roku.

Jednocześnie trwa budowa czterech obiektów Smart Park – w Wąbrzeźnie, Sycowie, Mławie oraz Zgorzelcu.

Inne wiadomości o Smart Park Zgorzelec

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.