Znamy kolejne miejsce we Wrocławiu z inwestycją francuskiego dewelopera

2021.01.21

Wrocławskie Pilczyce będą już ósmą lokalizacją we Wrocławiu, gdzie Bouygues Immobilier zrealizuje swoją inwestycję mieszkaniową.

Polski oddział Bouygues Immobilier przygotowuje kolejną inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu. Na działce u zbiegu ulic Pilczyckiej i Gosławickiej wybudowane zostanie osiedle Le Vert, które wyposażone będzie w wiele ekologicznych rozwiązań.

Le Vert, które z francuskiego oznacza "zielony" będzie 4-piętrowym budynkiem wielorodzinnym, w którym zaplanowano 83 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 30 do 85 metrów kwadratowych i układach od kawalerek po lokale 2-pokojowe, 3-pokojowe i 4-pokojowe. Mieszkania na parterze posiadały będą ogródki, natomiast lokale powyżej tarasy narożne oraz balkony.

Nowe wrocławskie osiedle na Pilczycach oferuje również podziemny parking, zewnętrzne miejsca postojowe oraz zieloną strefę relaksu na dziedzińcu z leżakami i ławkami. Teren osiedla będzie ogrodzony.

Osiedle Le Vert to także wiele ekologicznych rozwiązań, w tym m.in. budki dla ptaków, energooszczędne oświetlenie LED, tester jakości powietrza i pojemniki do segregacji odpadów. Bouygues Immobilier rozpoczął właśnie przedsprzedaż mieszkań.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Antro
    Gość
    2021-01-21 16:37:39
    Ulice Pilczycka i Gosławicka nie krzyżują się uda od siebie oddalone o jakieś 2 km.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.