Pilczyce we Wrocławiu z mieszkaniami od francuskiego dewelopera

2021.06.24

Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się budowa nowego osiedla na wrocławskich Pilczycach, gdzie francuski deweloper Bouygues Immobilier zrealizuje swoją 8 inwestycję w stolicy Dolnego Śląska i 60 w Polsce.

Pod koniec czerwca ruszy budowa osiedla Le Vert to po francusku „zielony”, na działce u zbiegu ulic Pilczyckiej i Gosławickiej we Wrocławiu. Sprzedaż mieszkań już trwa.

Le Vert będzie 4-piętrowym budynkiem wielorodzinnym, w którym znajdą się 83 mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 30 do 85 metrów kwadratowych i rozkładach od 2 do 4 pokoi. Lokale na parterze dysponowały będą ogródkami, a mieszkania powyżej tarasami narożnymi lub balkonami. Miejsca parkingowe zaplanowano w podziemnej hali garażowej oraz na zewnętrznych stanowiskach.

Inwestycja francuskiego dewelopera we Wrocławiu będzie proekologiczna. Na dziedzińcu pojawi się zielona strefa relaksu z leżakami i ławkami wykonanymi z naturalnych materiałów – drewna i metalu. Wokół budynku nasadzone zostaną nowe drzewa, krzewy i kwiaty, pojawią się również budki dla ptaków. Co więcej, zamontowane zostanie także energooszczędne oświetlenie LED, tester jakości powietrza i pojemniki do segregacji odpadów na patio.

Generalnym wykonawca budynku została firma Pre-Fabrykat z Karpacza, która pod koniec czerwca rozpocznie realizację zadania. Le Vert będzie gotowe w I kwartale 2023 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Ewa
  Gość
  2021-06-25 12:33:05
  Jak będzie powódź to ogródki będą pływać

 • Wojtekwrocek
  Gość
  2021-06-30 20:21:00
  A po kilku miesiącach mieszkancy beda protestowac ze jest tam cmentarz ktorego nie zauwazyli podczas kupna

 • Sąsiad
  Gość
  2021-07-02 01:00:48
  Gówno artykuł, sponsorowany przez gówno dewelopera. Masakra jakaś i straszna propaganda marketingowa.... Smutno się robi.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.