Zapełnia się biurowiec Centrum Południe we Wrocławiu. Kolejna firma wynajmuje biuro
Kompleks biurowców Centrum Południe, jaki firma Skanska stawia w centrum Wrocławia, stanie się nową siedzibą dla ANEGIS. Pracownicy firmy wprowadzą się do nowych biur w listopadzie 2022 roku.
Centrum Południe to inwestycja biurowa firmy Skanska we Wrocławiu, której gotowy jest pierwszy etap, a w budowie znajduje się kolejna część kompleksu. W ostatnim czasie podpisana została umowa najmu z firmą ANEGIS, która specjalizuje się w cyfrowej transformacji przedsiębiorstw z wykorzystaniem rozwiązań technologicznych Microsoft. Do nowego biura o powierzchni 750 mkw., pracownicy firmy z brytyjsko-polskim kapitałem wprowadzą się w listopadzie br.
Podpisana umowa oznacza, że I etap inwestycji w centrum biznesowym Wrocławia został wynajęty w 80 proc. Nowy najemca Centrum Południe to firma z doświadczeniem w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań IT. Pomaga klientom z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Skandynawii w cyfrowej transformacji. Posiada biura we Wrocławiu, Warszawie, Sieradzu i Londynie. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że poszukiwani są konsultanci i programiści z obszaru Dynamics 365.
Centrum Południe to ekologiczna inwestycja, która zaprojektowana została w ramach standardów ESG (Environmental, Social, Corporate Governance). Biurowce posiadają m.in. oświetlenie LED, belki chłodzące i system free-cooling, a energia elektryczna pochodzi wyłącznie ze źródeł odnawialnych i jest produkowana przez elektrownie wiatrowe.
Obecnie w budowie znajduje się drugi z biurowców, który w czerwcu osiągnął swoją docelową wysokość 50 metrów. Budynek oferuje 21 500 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, która oddana zostanie do użytku w IV kwartale 2022 roku. Inwestycja we Wrocławiu posiadała będzie wiele ciekawych rozwiązań, w tym m.in. tarasy, loggie o powierzchni nawet 40 mkw oraz boisko do koszykówki.
Centrum Południe to inwestycja biurowa firmy Skanska we Wrocławiu, której gotowy jest pierwszy etap, a w budowie znajduje się kolejna część kompleksu. W ostatnim czasie podpisana została umowa najmu z firmą ANEGIS, która specjalizuje się w cyfrowej transformacji przedsiębiorstw z wykorzystaniem rozwiązań technologicznych Microsoft. Do nowego biura o powierzchni 750 mkw., pracownicy firmy z brytyjsko-polskim kapitałem wprowadzą się w listopadzie br.
Centrum Południe to ekologiczna inwestycja, która zaprojektowana została w ramach standardów ESG (Environmental, Social, Corporate Governance). Biurowce posiadają m.in. oświetlenie LED, belki chłodzące i system free-cooling, a energia elektryczna pochodzi wyłącznie ze źródeł odnawialnych i jest produkowana przez elektrownie wiatrowe.
Obecnie w budowie znajduje się drugi z biurowców, który w czerwcu osiągnął swoją docelową wysokość 50 metrów. Budynek oferuje 21 500 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, która oddana zostanie do użytku w IV kwartale 2022 roku. Inwestycja we Wrocławiu posiadała będzie wiele ciekawych rozwiązań, w tym m.in. tarasy, loggie o powierzchni nawet 40 mkw oraz boisko do koszykówki.
Najnowsze wiadomości
-
2026-06-24 12:10:20
Historyczna perła Łodzi ponownie zachwyca swoim wyglądem. Ikoniczna kamienica przy Piotrkowskiej
-
2026-06-25 07:58:14
Supersam kończy ważny etap modernizacji. Otwarto nową przestrzeń dla klientów
-
2026-06-25 07:09:59
Barcelona i Glasgow na Bemowie. Nowy etap inwestycji przy stacji II linii metra
-
2026-06-24 13:08:08
Historyczny młyn w Gdańsku zyskał nowe życie jako kompleks mieszkaniowy
-
2026-06-24 12:00:51
Ponad 3,5 kilometra nowego torowiska powstanie w Bydgoszczy
-
2026-06-24 11:45:10
Warszawskie Włochy z kameralnym projektem mieszkaniowym. Rusza sprzedaż mieszkań
-
2026-06-24 05:48:22
Krakowski hub brytyjskiej spółki technologicznej zwiększy zatrudnienie do 500 osób
-
2026-06-23 15:00:26
Ważna decyzja dla Księżego Młyna. Radni zdecydują o dużej inwestycji
-
2026-06-23 11:33:10
Echo Investment z finansowaniem inwestycji na blisko 3-hektarowym terenie w centrum Krakowa
-
2026-06-23 10:36:19
Nowa inwestycja PRS w Krakowie. Powstanie 345 nowych mieszkań