Zakrzów we Wrocławiu z kolejnym etapem osiedla Lokum Verde

2021.04.01

W ofercie firmy Lokum Deweloper pojawiły się mieszkania z drugiego etapu osiedla Lokum Verde we Wrocławiu. Budowa tej części inwestycji ruszy w maju 2021 roku.

W maju 2021 roku rozpocznie się budowa II etapu osiedla Lokum Verde we wrocławskim Zakrzowie. Przyszli lokatorzy osiedla już teraz mogą zakupić jedno ze 139 mieszkań, jakie pojawiły się w ofercie dewelopera.

W sprzedaży II etapu inwestycji Lokum Verde znajdują się mieszkania 1, 2, 3 oraz 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 27 do 89 metrów kwadratowych. Będą do nich przynależeć ogrody 15-43 mkw lub balkony do 17 mkw. Miejsca parkingowe zaplanowano w podziemnej hali garażowej. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również komórki lokatorskie. Ceny mieszkań zaczynają się od 6 909 zł/mkw.

- Lokum Verde zaprojektowane zostało jako osiedle-ogród, dlatego istotnym elementem jego przestrzeni będą starannie zaaranżowane strefy relaksu pełne zróżnicowanej zieleni. Zależało nam na stworzeniu oferty dla osób, które szukają komfortowych mieszkań z dala od zgiełku centrum miasta, jednak w lokalizacji dobrze z nim skomunikowanej – mówi Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper.

Budowa II etapu ruszy w maju 2021 roku, a zakończy się w IV kwartale 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.