Zakrzów kolejnym miejscem z inwestycją Lokum Deweloper

2020.09.22

Lokum Verde wybuduje na wrocławskim Zakrzowie nowe osiedle budynków wielorodzinnych Lokum Verde. W ofercie pojawiły się mieszkania z pierwszego etapu inwestycji.

Lokum Deweloper wprowadził do sprzedaży mieszkania z pierwszego etapu Osiedla Verde, które powstanie przy ulicach Odolanowskiej i Stoczniowej na Zakrzowie.

W ofercie pojawiło się 107 mieszkań o powierzchniach od 31 do 90 metrów kwadratowych i układach od 1 do 5 pokoi. Ceny lokali zaczynają się od 6 233 zł za mkw.

Lokum Verde to osiedle budynków wielorodzinnych o zróżnicowanej wysokości: 5-kondygnacyjne z wewnętrznymi patiami pełnymi zieleni oraz 2-piętrowe, kameralne wille miejskie mieszczące po 10-11 lokali. W ramach osiedla powstanie również teren rekreacyjny z przyrządami do ćwiczeń na powietrzu oraz plac zabaw. Wszystkie mieszkania dysponowały będą balkonami lub loggiami, a te zlokalizowane na parterze prywatnymi ogródkami o metrażu prawie 200 mkw.

W wyższych budynkach znajdować się będą garaże podziemne i komórki lokatorskie oraz windy, w niższych – wózkownie na parterach. Na terenie osiedla przewidziano również naziemne miejsca postojowe.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.