Wrocław Business Garden siedzibą dla Santander Consumer Bank


2018.12.20
Autor: Urbanity.pl
Santander Consumer Bank podpisał umowę najmu w kompleksie biurowym Business Garden, który powstaje przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu.

Nową siedzibą Santander Consumer Bank stanie się kompleks Business Garden Wrocław, a dokładnie jeden z biurowców obecnie realizowanego etapu. Firma wynajęła łącznie ponad 10 000 mkw. powierzchni. W procesie najmu powierzchni biurowej Santander Consumer Bank reprezentował Colliers International.

Wrocławski Business Garden to inwestycja biurowca firmy Vastint, która powstaje przy ulicy Legnickiej, w sąsiedztwie centrum handlowo-rozrywkowego Magnolia. Docelowo projekt składał się będzie z dziewięciu budynków, które łącznie zaoferują 117 000 mkw. nowoczesnej powierzchni klasy A. Pomiędzy biurowcami zaplanowano rozległy ogród ze strefami relaksu i pracy, w którym najemcy mogą odpoczywać i uprawiać sport na świeżym powietrzu. Oprócz pawilonu restauracyjnego zlokalizowanego na terenie ogrodu, w kompleksie przewidzianych jest szereg dodatkowych udogodnień dla najemców, m.in. placówka medyczna i przedszkole.

Kompleks dysponuje certyfikatem LEED Platinum.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.