We Wrocławiu powstanie osiedle Murapol Zielone Bulwary

2018.06.25

Grupa Murapol wprowadziła do sprzedaży mieszkania, które powstaną w ramach pierwszego etapu wrocławskiego osiedla - Zielone Bulwary. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Dożynkowej.

I etap osiedla Murapol Zielone Bulwary składa się z dwóch, 4-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych z podziemną halą garażową oraz placem zabaw. Inwestycja znajdzie się na działce przy ulicy Dożynkowej, w południowej części Wrocławia.

W ofercie znalazło się 108 mieszkań od kawalerek po lokale 2- i 3- pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 27 do 54 metrów kwadratowych. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań wyniesie około 4 900 mkw.

Lokale mieszczące się na piętrach będą posiadały balkony, a mieszkania znajdujące się na parterze - ogródki. W podziemnej hali garażowej oraz na stanowiskach naziemnych znajdzie się łącznie 135 miejsc postojowych.

Docelowo Murapol Zielone Bulwary składały się będą z sześciu budynków, w których łącznie będzie około 430 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej sięgającej prawie 19 300 mkw. Osiedle realizowane będzie w trzech etapach.

Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia projektowa, należąca do Grupy Abadon Real Estate. Prace budowlane rozpoczną się w III kwartale br., a pierwsze mieszkania inwestycji Zielone Bulwary będą przekazywane rok później.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.