Kolejny etap Murapolu we Wrocławiu

2019.01.28

Ruszyła sprzedaż mieszkań, które powstaną w ramach trzeciego etapu osiedla Murapol Zielone Bulwary na Klecinie. Budowa ruszyć ma w III kwartale 2019 roku.

Murapol wprowadził do sprzedaży 140 mieszkań, które powstaną w dwóch 3-piętrowych budynkach mieszkalnych wielorodzinnych. W ofercie znajdują się lokale od kawalerek po mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 6 300 mkw.

W ostatnim etapie Zielonych Bulwarów dostępne są mieszkania w metrażach od 28 do 56 mkw. Lokale na parterze dysponują ogródkami, a te usytuowane powyżej balkonami. Mieszkańcy osiedla mogą korzystać również z parkingu samochodowego na 109 stanowisk w podziemnej hali garażowej oraz dodatkowych 59 zlokalizowanych wokół budynków. Dla najmłodszych przygotowany zostanie plac zabaw.

Murapol Zielone Bulwary to docelowo sześć budynków z ponad 400 lokalami o łącznej powierzchni użytkowej na poziomie 19 000 mkw. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Murapol Architects Drive Sp. z o.o. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na III kwartał 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.