W Quorum D we Wrocławiu swoje biuro otworzy kancelaria BK&P


2023.09.01
Autor: urbanity.pl
Wrocławska inwestycja Quorum to realizacja w portfolio Cavatina Group. Niedawno swoje biuro w tym budynku odtworzyła kancelaria prawna LBK&P.

Kancelaria LBK&P (Leśniewski, Borkiewicz, Kostka & Partners, lbplegal.com) współpracuje głównie z branżą nowych technologii. Od 2010 roku specjalizuje się w prawnej ochronie danych osobowych i wspiera podmioty działające na wszystkich kontynentach w obszarach takich, jak softwaredev, gamedev, e-commerce, M&A oraz Tax - ma aktualnie ponad 20 doradców, będących adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi. W związku z rozrostem liczebności zespołu firma poszukiwała we Wrocławiu nowych przestrzeni biurowych. Za aranżację biura kancelarii odpowiadał natomiast Jakub Chlebiej, właściciel biura projektowego JC Designer Studio.

Długo szukaliśmy idealnego biura, na szczęście dzięki współpracy z Cavatina Holding udało nam się znaleźć tę lokalizację. Wpisuje się ona idealnie w nasze potrzeby. Ma przestronne wnętrze, świetną loftową atmosferę. Mam nadzieję, że będziemy spędzać tutaj wiele chwil nie tylko zawodowo, ale także prywatnie",
mówi Mateusz Borkiewicz, partner kancelarii prawnej LBK&P.

Inwestycja Quorum to multifunkcyjny kompleks, który do dyspozycji najemców odda w sumie 100 tys. mkw. powierzchni. Na 35. piętrze znajdzie się taras widokowy z panoramą na całe miasto.
Quorum D, powstały jako pierwszy budynek kompleksu, łączy w sobie nowoczesną architekturę z odnową istniejącego już obiektu wykonanego w zabytkowej cegle. Biurowiec oferuje swoim najemcom ponad 16,2 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A, rozmieszczonej na sześciu kondygnacjach wraz z ok. 1 tys. mkw. lokali usługowo-handlowych. Na jego terenie znajduje się także parking na ponad 220 samochodów oraz wewnętrzne patio. To tu wprowadziła się właśnie firma LBK&P.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.