Technologia BIM na wrocławskim osiedlu

2020.03.25

Francuzi zaprezentowali swoją najnowszą wrocławską inwestycję niskich budynków w stylu willi miejskich. Deweloper rozpoczął właśnie sprzedaż mieszkań.

Na wrocławskich Kowalach francuski deweloper Bouygues Immobilier wybuduje Osiedle Perspective - Wille Miejskie z niską, dwupiętrową zabudową. Łącznie inwestycja oferuje 13 budynków w stylu willi miejskich ze 169 mieszkaniami.

W każdym budynku zaprojektowano od 12 do 16 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 85 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi z aneksem kuchennym. Wszystkie lokale posiadają balkony lub ogródki. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, a na jego terenie pojawi się plac zabaw i plac rekreacyjny. W podziemnej hali garażowej znajdzie się 171 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie i pomieszczenia na rowery.

Osiedle zostało zaprojektowane w nowoczesnej technologii BIM, pozwalającej uzyskać jego wirtualny model. Rzeczywisty wygląd będzie jego doskonałym odzwierciedleniem. Wykorzystanie tej technologii pozwala na bardziej szczegółowe i lepsze zaprojektowanie obiektów oraz już na wczesnym etapie realizacji projektu znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia ewentualnych błędów.

Inwestycja Perspective - Wille Miejskie powstanie na działce przy ulicy Kwidzyńskiej 23, a jej oddanie do użytku zaplanowano na II kwartał 2022 roku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Group-Arch z Wrocławia.

Mieszkania już trafiły do sprzedaży.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.