Francuskie wille na wrocławskich Kowalach. W centrum osiedla znajduje się stuletni dąb

2021.12.30

W przyszłym roku zakończy się budowa kameralnego osiedla willi miejskich na wrocławskich Kowalach. Pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze już latem.

Postępują prace na osiedlu Perspective na wrocławskich Kowalach, gdzie powstaje 13 kameralnych budynków w stylu willi miejskich z ogródkami. Inwestycja koncentruje się wokół 100-letniego dębu, który stanowi serce osiedla.

Na budowie osiedla Perspective zawisła wiecha, co oznacza, że inwestycja jest w stanie surowym zamkniętym.

Na połowie budynków prowadzimy prace elewacyjne, zaś większość willi jest już otynkowanych. Postępują też prace związane z posadzkami. Na początku grudnia przystępujemy także do zagospodarowania terenu na osiedlu – mówi Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Wrocławskie osiedle na Kowalach powstaje przy ulicy Kwidzyńskiej i składa się ze 169 mieszkań w willach miejskich mających po trzy kondygnacje. W każdej mieścić się będzie od 12 do 16 mieszkań o metrażu od 28 do 85 mkw. i liczbie pokoi od 1 do 4. Lokale na parterze dysponowały będą ogródkami, natomiast mieszkańcy powyżej będą mogli korzystać z balkonów. Na osiedlu znajdą się również komórki lokatorskie, pomieszczenia na rowery, a także hala garazowa na 171 stanowisk.

Osiedle Perspective koncentruje się wokół 100-letniego dębu. Deweloper zadbał, by pomnik przyrody został należycie wyeksponowany – dąb znajdzie się na oświetlonym skwerze. Dodatkowo na osiedlu powstanie plac zabaw i plac do rekreacji.

Inwestycja będzie gotowa do końca II kwartału 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.