Staw w otoczeniu nowoczesnych budynków Atal Strachowicka. Rusza sprzedaż mieszkań na zachodzie Wrocławia


2023.03.29
W zachodniej części Wrocławia, na Żernikach powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa ogólnopolskiego dewelopera Atal. Łącznie wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań, a w ramach inwestycji zagospodarowany zostanie także pobliski staw.

Oferta firmy Atal została wzbogacona o nowe mieszkania we Wrocławiu. Przy ulicy Strachowickiej, w zachodniej części miasta powstaje osiedle budynków wielorodzinnych, które budowane będą w trzech etapach. Docelowo deweloper zaplanował w ramach projektu Atal Strachowicka ponad 300 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. Projekt architektoniczny powstał w Biurze Projektowym Atal.

W ramach pierwszego etapu wrocławskiej inwestycji na Żernikach powstaną cztery budynki wielorodzinne, składające się z czterech oraz pięciu kondygnacji naziemnych. W sprzedaży znajduje się 105 mieszkań o metrażach od od 33,81 do 99,43 mkw. i rozkładach 1-5 pokojowych. Ceny lokali wahają się od 9 300 do 10 200 zł za mkw. Za dodatkową opłatą klienci mogą skorzystać z którejś z trzech opcji pakietu wykończeniowego. Każde mieszkanie posiadało będzie balkon lub zielony ogródek.

W ramach inwestycji deweloper zagospodaruje pobliski staw i otoczy go zielenią, tworząc w ten sposób atrakcyjne miejsce rekreacji. Bryła każdego z budynków będzie utrzymana w stonowanej, lecz efektownej stylistyce modernistycznej. Na jasną elewację zostaną wprowadzone ciemnoszare elementy na poziomie pierwszej i ostatniej kondygnacji, aby stworzyć interesujący kontrast. Taka kompozycja będzie w harmonii z otaczającymi osiedle terenami zielonymi.

Pierwszy etap inwestycji Atal Strachowice zostanie oddany do użytku w III kwartale 2025 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.