Startuje sprzedaż inwestycji B Urban we Wrocławiu

2019.09.05

Inwestgrupa rozpoczęła sprzedaż swojego najnowszego projektu przy ulicy Jaworskiej 4 we Wrocławiu. Projekt architektoniczny B Urban przygotowała pracownia AP Szczepaniak.

B Urban w swoim najwyższym punkcie ma 13 kondygnacji, a w środku oferuje 419 kawalerek oraz 33 dwupokojowych mieszkań pełni umeblowanych. Metraże lokali zostały rozplanowane od 25,58 do 37 metrów kwadratowych. Niektóre z mieszkań posiadały będą balkony, natomiast pod budynkiem znajdzie się garaż wielostanowiskowy oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych.

W części wspólnej projektu B Urban znajdzie się m.in. pralnia, kawiarnia oraz przestrzeń co-workingowa. Na terenie inwestycji mieściła się będzie również stacja rowerów miejskich. B Urban to inwestycja zaprojektowana głównie z myślą o zakupie inwestycyjnym. Przewidywana stopa zwrotu to 7% rocznie. Budynek w całości jest zarządzany przez operatora.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia architektoniczna AP Szczepaniak. Inwestorem jest firma Inwestgrupa. Ceny lokali zaczynają się od 199 000 zł netto. Oddanie inwestycji B Urban do użytku zaplanowano na III kwartał 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.