Rozrasta się osiedle Archicomu na Oporowie


2023.05.31
Autor: Bartosz Motorek
Do sprzedaży trafiły mieszkania z kolejnego etapu osiedla Awipolis, które deweloper Archicom realizuje na Oporowie we Wrocławiu. W drugiej połowie tego roku wprowadzone zostaną do oferty ostatnie lokale tej inwestycji.

Awipolis to obecnie największe, kompleksowo zagospodarowane osiedle powstające na wrocławskim Oporowie. Inwestycja zlokalizowana jest na działce u zbiegu ulic Awicenny, Chachaja i Jordanowskiej, a jej deweloperem jest firma Archicom, który właśnie wprowadził do sprzedaży kolejne mieszkania tego projektu.

W czwartym etapie osiedla powstanie 186 mieszkań o metrażach od 34 do 83 mkw., i rozkładach 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych, do których przynależeć będą balkony lub tarasy. W przypadku lokali na najwyższej kondygnacji sufity ze skosami od 2,6 aż do 4,5 m.

Na terenie osiedla Awipolis gotowy jest już klub fitness, a w kolejnym etapie inwestycji powstanie również Klub Mieszkańca. W drugiej połowie 2023 roku uruchomiony zostanie ostatni etap osiedla, w którym powstanie zaledwie 56 mieszkań.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.