Ronson uruchamia nowy projekt we Wrocławiu

2019.10.01

Ronson Development uruchomił przedsprzedaż mieszkań pierwszego etapu w swojej nowej wrocławskiej inwestycji - Viva Jagodno.

Viva Jagodno będzie kompleksem budynków mieszkalnych wielorodzinnych o niskiej, 3-piętrowej zabudowie. W pierwszym etapie, którego przedsprzedaż właśnie ruszyła, znajduje się 121 mieszkań począwszy od 28-metrowych kawalerkach, a kończąc na 116-metrowych lokalach 6-pokojowych. Ceny mieszkań zaczynają się od 213 000 zł.

Większość mieszkań w ofercie pierwszego etapu stanowią lokale 2-pokojowe o metrażach od 42 do 48 mkw., których cena zaczyna się od 7 300 zł za mkw. Największe mieszkania mają powierzchnie 116 mkw. i aż 6 pokoi. Ceny lokali kształtują się od 6 800 do 7 950 zł za mkw.

Wszystkie mieszkania dysponowały będą balkonami lub ogródkami, a największe lokale na ostatnich piętrach będą miały wyjście do ogrodów na dachu. Na osiedlu znajdzie się również podziemny parking samochodowy i zamykane schowki rowerowe. Już w pierwszym etapie Viva Jagodno pojawią się m.in. alejki spacerowe i kolorową piasownicę dla najmłodszych. W kolejnych etapach powstanie m.in. plac zabaw.

Docelowo osiedle Viva Jagodno zaoferuje około 400 mieszkań. Inwestycja firmy Ronson powstanie na działce przy ulicy Kajdasza na Jagodnie.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.