Rewitalizacja Młyna Maria. W najwyższym punkcie zawisła wiecha

2020.02.21

Wrocławska inwestycja Młyn Maria osiągnęła ostatni poziom stanu surowego, co uwiecznione zostało zawieszenie tradycyjnej wiechy.

Rewitalizacja Młyna Maria to obecnie jeden z nielicznych takich projektów realizowanych we Wrocławiu. Zabytkowe budynki przy Starym Mieście, na wyspach Piasek i Młyńskiej, niebawem staną się luksusowymi apartamentami. Deweloperem jest firma RealCo.

Na budowie Młyna Maria trwają już prace wykończeniowe, w tym montaż okien i rozprowadzanie instalacji. Inwestycja osiągnęła już ostatni poziom stanu surowego, a to oznacza, że realizacja wkroczyła w kolejny etap.

RealCo Property Investment and Development rewitalizuje i przekształca kompleks nadając im nowe funkcje: mieszkalną i usługową. W sumie Młyn Maria oferuje 121 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 do 130 mkw. i wysokości od 2,6 do 4 metrów. W parterze zaplanowano 14 lokali o charakterze usługowym z dużymi witrynami.

Przekazanie kluczy przyszłym mieszkańcom kompleksu zaplanowano na II kwartał 2021 roku. Prowadzeniem i nadzorem prac budowlanych zajmuje się Miastoprojekt. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Maćków. Pośród podwykonawców znaleźli się również Ozbud i Keller.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Młyn Maria, Maćków Pracownia Projektowa, RealCo Property Investment and Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.