Przedszkole i żłobek w biurowcu West Link

2017.11.10

W powstającym biurowcu West Link we Wrocławiu, otwarte zostanie dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym, które rozpocznie działalność we wrześniu 2018 roku. Partnerami przedsięwzięcia są KiDS&Co.

Dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym w West Link będzie prowadzone na wyłączność dla pracowników firmy Nokia. Łącznie przyjętych zostanie 125 dzieci.

Partnerami przedsięwzięcia są KiDS&Co. - ogólnopolski edu-operator specjalizujący się w otwieraniu i prowadzeniu nowoczesnych przedszkoli i żłobków oraz Echo Investment - inwestor biurowca.

W przedszkolu prowadzony będzie autorski program KiDS&Co., który wykorzystuje metodę wczesnej immersji, czyli "zanurzenia" dzieci w język angielskim w sposób zbliżony do tego, w jaki niemowlęta i małe dzieci nabywają umiejętność posługiwania się językiem ojczystym.

Biurowiec West Link będzie nowoczesnym budynkiem biurowym, oferującym biura w standardzie technicznym klasy A o łącznej powierzchni ponad 14 000 metrów kwadratowych. Inwestycja powstająca w dzielnicy Fabryczna, została w całości wynajęta przez firmę Nokia.

Budynek zostanie oddany do użytku pod koniec marca 2018 roku. Inwestorem jest Echo Investment, które podpisało przedwstępną umowę sprzedaży z Griffin Premium RE.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.