Hilti z siedzibą w biurowcu West Link

2017.12.04

Światowy lider w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej, zdecydował się wynająć biura w powstającym biurowcu West Link we Wrocławiu.

Firma Hilti działa obecnie na terenie ponad 120 krajów na wszystkich kontynentach i zatrudnia ponad 24 000 pracowników. W Polsce spółka funkcjonuje od 1991 roku, zatrudniając obecnie ponad 460 pracowników. W 2016 roku wygenerowała obrót na poziomie 4,6 miliarda CHF.

Światowy lider w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej, wybrał wrocławski budynek biurowy West Link na siedzibę jednego ze swoich kluczowych sklepów Hilti Store. Pracownicy firmy wprowadzą się do nowego biurowca zaraz po zakończeniu prowadzonych prac wykończeniowych.

Obecnie na działce przy ulicy Na Ostatnim Groszu trwają już prace wykończeniowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz biurowca.

West Link oferuje ponad 14 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Biurowiec dysponuje również parkingiem samochodowym na 266 miejsc postojowych. Inwestycja zostanie oddana do użytku w I kwartale 2018 roku.

Jeszcze w trakcie budowy biurowiec został sprzedany firmie Griffin Premium RE.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.