Przedszkole i żłobek przy Krakowskiej we Wrocławiu

2020.06.09

Biurowiec przy Krakowskiej 35 we Wrocławiu, który realizowany jest przez Atal Business Centers będzie miejscem, gdzie otwarty zostanie ogólnopolski operator przedszkoli Fair Play.

Ogólnopolski operator przedszkoli Fair Play otworzy swoją placówkę w powstającym biurowcu Krakowska 35 realizowanym przez Atal Business Centers. Przedszkole i żłobek otwarte zostaną wiosną 2021 roku, kiedy też oddany zostanie do użytku cały obiekt.

Przedszkole i żłobek dysponowały będą własnym terenem rekreacyjnym. Placówka ma ułatwić pracownikom biurowca godzenie życia zawodowego z rodzinnym, ale do przedszkole i żłobka będą mogły zapisać się również osoby z zewnątrz. Placówka o powierzchni prawie 350 mkw, która będzie mogła przyjąć prawie 100 dzieci, jest drugą placówką Fair Play we Wrocławiu i 29 w ogólnopolskiej sieci operatora.

Krakowska 35
to nowoczesny biurowiec powstający w południowej części Wrocławia, który oferuje około 13 500 mkw. powierzchni biurowej oraz użytkowej. Budynek certyfikowany jest w systemie BREEAM Very Good dla Design Stage.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację biurowca jest Knight Frank. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.