Poszerza się oferta Murapolu na Jagodnie we Wrocławiu


2022.06.15
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Murapol uruchomił sprzedaż mieszkań z kolejnego etapu osiedla Jagodno Park w południowej części Wrocławia. W ofercie znalazło się ponad 200 lokali o zróżnicowanych metrażach i układach.

Murapol Jagodno Park to inwestycja mieszkaniowa o zabudowie wielorodzinnej, która realizowana jest przed Grupę Murapol we wrocławskiej dzielnicy Krzyki.

W najnowszym etapie osiedla na Jagodnie deweloper zaplanował łącznie 211 mieszkań w czterech 5- i 6-kondygnacyjnych budynkach. W ofercie II etapu inwestycji znajdują się lokale od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe z ogródkiem na parterze lub balkonem na wyższych piętrach. Na terenie Jagodno Park znajdą się stacje ładowania samochodów elektrycznych i stojaki rowerowe, a w częściach wspólnych budynków zostanie zamontowane energooszczędne oświetlenie LED.

W marcu br., Murapol wprowadził do sprzedaży 66 mieszkań z I etapu osiedla, które docelowo składało się będzie z pięciu budynków, w których zamieszka około 830 lokatorów.

Autorem projektu architektonicznego jest Murapol Architects Drive SA, pracownia projektowo-architektoniczna należąca do grupy Murapol.

Komentarze


 • KKvD
  Gość
  2022-06-15 14:30:02
  o żeż ty!
  Co to ma być, komuś wypadł projekt z szuflady sprzed 30 lat?

 • ***** ***
  Gość
  2022-06-15 22:03:28
  ale syf

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.