Po ośmiu latach finiszuje budowa Promenad Wrocławskich

2019.04.01

Vantage Development wprowadził do sprzedaży dziesiąty, ostatni etap inwestycji Promenady Wrocławskie, która powstaje na terenie przy ulicy Zakładowej.

Promenady Wrocławskie to jedne z największych przedsięwzięć deweloperskich w stolicy Dolnego Śląska. Inwestycja powstająca przy ulicy Zakładowej, na obszarze poprzemysłowym, który obejmuje 15 ha, rozpoczęła się w 2011 roku.

Deweloper wprowadził właśnie do sprzedaży ostatni, X etap Promenad Wrocławskich. W budynku znajdzie się 231 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 97 mkw. oraz 5 lokali handlowo-usługowych, zlokalizowanych na parterze. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 223 miejsca, a na miejscach zewnętrznych dodatkowe 47 stanowisk.

Budowa ostatniego etapu inwestycji już trwa, a jej zakończenie nastąpi na koniec czwartego kwartału 2020 roku.

Promenady Wrocławskie to oprócz budynków mieszkalnych, także dwa biurowce - Promenady Epsilon i Promenady Zita. Inwestycja oferuje również wiele udogodnień dla mieszkańców, w tym liczne lokale usługowe, strefy rekreacyjne, a także żłobek i przedszkole Luppo Puppo. Docelowo Promenady składały się będą z ponad 2 200 lokali.

Za projekt architektoniczny odpowiada międzynarodowa pracownia architektoniczno-planistyczna należąca do Guy’a Perry’go, znana w Polsce głównie z projektu Miasteczka Wilanów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.