Katarskie linie lotnicze na dłużej we Wrocławiu. Qatar Airways planuje kolejne zatrudnienia

2021.01.18

Na kolejne lata biurowiec, który wchodzi w skład kompleksu biurowego Promenady Business Park we Wrocławiu będzie wynajmowany przez katarskie linie lotnicze - Qatar Airways

Przedłużona została umowa najmu prawie 1 700 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w biurowcu Epsilon, który stanowi część wrocławskiego kompleksu Promenady Business Park. W procesie negocjacji eksperci Knight Frank doradzali właścicielowi budynku.

Qatar Airways to katarskie linie lotnicze, które są obecne we Wrocławiu od 2013 roku. Centrum Obsługi Klienta obsługuje klientów z kluczowych rynków w Europie. Dodatkowo wielojęzyczne centrum obsługuje zapytania z zakresy e-commerce, wspiera członków Privilege Club oraz usługi turystyczne dla wszystkich znaczących rynków europejskich.

Firma Qatar Airways zatrudnia obecnie we Wrocławiu ponad 80 pracowników, a w ciągu najbliższych kilku następnych miesięcy planuje zatrudnić dodatkowe 70 osób.

Kiedy 7 lat temu zdecydowaliśmy się na wybór Wrocławia na siedzibę centrum, mieliśmy konkretne oczekiwania zarówno od miasta, jak i biura. Reprezentując linię lotniczą, która wyróżnia się jakością zależało nam na pozyskaniu najlepszych specjalistów, którzy na co dzień będą ściśle współpracować z naszymi klientami. Aby zapewnić im sprzyjające warunki pracy, ostatecznie wybraliśmy na biuro budynek Epsilon w kompleksie Promenady Business Park. Nie zawiedliśmy się ani na Wrocławiu, ani na korzyściach, które zapewnia kompleks” – komentuje Łukasz Kolasa, Manager Operations, Qatar Airways.

Biurowiec Epsilon dysponuje powierzchnią biurową na poziomie 7 000 metrów kwadratowych i jest częścią kompleksu Promenady Business Park.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.