Ogrody Graua - wyjątkowy apartamentowiec z prywatnym parkiem

2020.05.18

Zakończyła się realizacja apartamentowej inwestycji we Wrocławiu - Ogrody Graua, której projekt architektoniczny przygotowało biuro Maćków Pracownia Projektowa.

Ogrody Graua to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa firmy Echo Investment we Wrocławiu. W ramach projektu zrewitalizowano zabytkowy pałacyk oraz wybudowano nową część apartamentową.

Wrocławska inwestycja apartamentowa zlokalizowana jest na terenie Ołbina, w niedalekiej odległości od Wyspy Słodowej, jaki i od Hali Stulecia. O wyjątkowym charakterze projektu świadczy atrakcyjne otoczenie prywatnego parku o powierzchni aż 2 000 mkw. Ogrody Graua oferują zaledwie 57 apartamentów, z czego 8 mieści się we wnętrzach zabudowy pałacowej.

Zabytkowy, XIX-wieczny, neogotycki pałacyk został zaprojektowany przez wybitnego architekta Alberta Graua. W ramach inwestycji pałacyk Heimannów został przywrócony do dawnej świetności, dzięki współpracy z biurem Maćków Pracownia Projektowa. W obiekcie powstał m.in. prywatny klub mieszkańca Grau Lounge.

Mieszkańcy Ogrodów Graua mogą korzystać z ładowarki samochodów elektrycznych, stojaków na rowery oraz prywatnego punktu odbioru paczek.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • WERTO
    Użytkownik
    2020-05-18 13:20:50
    O ile pałacyk wygląda jak z Dysneylandu o tyle te dwa kwadratowe klocki obk to istny koszmar architektoniczny! Makabyły. Widać kontrast gdy patrzymy na starą piękną architekturę a współczeną prostacką nie prostą PROSTACKĄ architekturę!!!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.