Nowe Miasto Różanka we Wrocławiu - w sprzedaży kolejne mieszkania

2021.11.22

Atal uruchomił sprzedaż prawie 200 nowych mieszkań, które powstaną w ramach osiedla Nowe Miasto Różanka w północnej części Wrocławia.

Ruszyła sprzedaż mieszkań w siódmym etapie wrocławskiej inwestycji firmy Atal. W ramach Nowe Miasto Różanka Młynarska powstanie nowy budynek, w którym znajdzie się 186 mieszkań oraz lokale użytkowe. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 8 500 zł brutto.

Dotychczas wybudowanych zostało łącznie 791 mieszkań oraz zrewitalizowano zabytkową kaszarnię, willę oraz spichlerz dawnego zespołu „Młyna Różanka”. W nowym etapie powstanie kolejnych 186 lokali o metrażach od 35 do 106 mkw. i rozkładach od dwóch do czterech lokali, a także 8 lokali usługowych w parterze.

Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w balkony, loggie lub tarasy. Do dyspozycji mieszkańców przekazane zostaną także pomieszczenia wózkowni oraz rowerowni. Inwestycja będzie gotowa w III kwartale 2023 roku.

W ramach osiedla Nowe Miasto Różanka powstanie łącznie ponad 1000 mieszkań w 10 budynkach. Niemal wszystkie mieszkania z poprzednich etapów znalazły swoich nabywców.

Za projekt osiedla odpowiada Pracownia Projektowa Macków.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.